scans

Interview pro Twist

7. ledna 2010 v 16:33 | Eckynka
"Justin Bieber poskytl rozhovor pro TWIST, do nového vydání které vyjde 11.ledna. Mluvil o emocionální nehodě když byl v Německu: 'Byl jsem v Německu a když k nehodě došlo, nemohl jsem se dostat s nikým do kontaktu. Nevěděl jsem nic, dokud jsem se nevrátil z Německa, a měl jsem od všech textové zprávy a telefonní hovory: 'Caitlin je v nemocnici. Prosím, modlete se za ni. Dostala se do špatné nehody a ztratila hodně krve, a mohla by zemřít.

Nikdy jsem ztratil někoho blízkého v mé rodině, takže to bylo pro mě těžké. Bál jsem se, a tak jsem hned volal rodině Caitlin a nikdo nezvedl telefon, tak jsem byl opravdu nervózní. Pořád jsem volal a posílal SMS zprávy, a nakonec jsem se dostal do kontaktu s mámou Caitlin. Mluvil jsem s ní po telefonu asi 20 minut a plakala. Bylo to těžké. Caitlin je vlastně moje ex-přítelkyně. Rozešli jsme se asi před půl rokem, takže to bylo těžké, protože ona je pořád moje dobrá kamarádka.

Po rozhovoru s mámou Catlin, jsem věděl celý příběh o tom, jak strašná nehoda to byla. Byla na vodním lyžování a spadla, a pak jí loď přejela v horní části nohy. Zasáhlo to obě její stehenní kosti, a málem ztratila obě nohy. Letadlo ji převáželo do nemocnice a ona vlastně zemřela za letu, ale oživili ji. Hned jak jsem o tom slyšel tak jsem za ní pospíchal.

Šel jsem do nemocnice na návštěvu a vypadala opravdu hrozně. Byla napojena na přístroje a nemohla vůbec mluvit.

Přinesl jsem jí Build-A-Bear, protože jsme to vždycky chtěli udělat jednou a společně jsme nikdy nedostal šanci to udělat. Tak jsem šel a postavil jsem medvěda a donesl jsem jí ho do nemocnice. Oblékl jsem ho jako sebe, dokonce jsem mu dal baseballovou čapku. Caitlin byla velmi šťastná, že přežila, a teď se cítí mnohem lépe. Chodí na fyzikální terapii, kde se naučí znovu chodit, tak to je dobré. "

scans 0.1

1. ledna 2010 v 1:26 | Eckynka
J-14001.jpg

J-14002.jpg

J-14003.jpg

J-14004.jpg

J-14005.jpg

J-14006.jpg

J-14007.jpg

J-14008.jpg

J-14009.jpg

J-14010.jpg
 
 

Reklama